O NÁS

JSME RODINNÉ
ŘEZNICTVÍ A UZENÁŘSTVÍ

Od roku 2005 se zabýváme prodejem, výrobou masa a uzenin. Jedná se o rodinnou firmu, kterou jsem založil a doufám, že mí synové v této tradici budou pokračovat. Začal jsem podnikat v malé přístavbě, vedle rodinného domu společně se svou ženou. Postupem času, jsme se začali zvětšovat a přibírat k sobě zaměstnance. Stále se učíme nové věci a rozšiřujeme nabídku našeho sortimentu. Kvůli velkému zájmu zákazníků jsme roku 2015 otevřeli prodejnu v Kamenici nad Lipou. Od začátku roku 2018 si většinu našeho masa bouráme sami.

NOVÉ PROSTORY

Nově se firma přesouvá do větších prostor, kde také nabízíme skladování pro firmy, mražení a chlazení potravin, k dipozici máme také suchý sklad.

CO NABÍZÍME

Základem výroby tradičních uzenin a specialit jsou pečlivě vybrané suroviny včetně různých ingrediencí bez separátů, lepků  a jiných náhražek. Ve spojení bezvadných surovin, původních receptur, pracovních postupů a moderních technologií zde vznikají originální výrobky.

Vyrábíme především sortiment klasických uzenářských výrobků a také speciality, jak na gril a party, tak i mimořádnou dárkovou výrobu. Pro naše zákazníky zajišťujeme velkoobchodní prodej, vlastní dopravu, ale i maloobchodní prodej na dvou pobočkách v Kunžaku a Kamenici nad Lipou.

NA PŘÁNÍ

Pokud nenajdete v našem pultě to co si přejete, je pro Vás připraven náš tým profesionálních řezníků, kteří jsou ochotni pro Vás upravit maso dle Vašeho přání. Snažíme se zajistit, aby naši zákazníci byli co nejvíce spokojeni a stále se k nám vraceli. Proto jim také mimo jiné nabízíme nové akce na různé druhy masa a uzenin. Pevně věříme že i Vy, se stanete našimi stálými a spokojenými zákazníky. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.